Ç.Saatleri : 09:00 - 23:00 Hergün

Kurumsal

Royal Academy Turkiye

Eğitim Yönetim Sistemi

VİZYONUMUZ

Royal Academy ‘nin vizyonu, Atatürk ilkelerine bağlı, yenilikçi, dinamik, üretken ve uzman eğitim kadrosuyla, öğrenci odaklı dil öğretim yöntemlerinden yararlanmak ve gelişen dünyada eğitim modellerini sürekli geliştirerek İngilizce öğretimi konusunda, yeni modeller üreten ve öncülük eden lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemektir.

MİSYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışında Türkçe'yi ve yabancı dilleri öğretmek amacıyla gerekli eğitim ortamını yaratmak, bu alanda eğitim-öğretim, araştırma, uygulama ve yayın faaliyetlerinde bulunmak, bu alanda yapılan çalışmalara öncülük etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

1. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmek

2. Öğrencilerin beklentileri ve amaçları doğrultusunda bütçeleri ile uyumlu alternatif profeyonel seçenekler sunmak,* Öğrencilerimizin eğitim aldıkları okullar hakkındaki memnuniyetini takip etmek ve sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli daha iyiye götürmek,

3. Konsoloslukların vize ve eğitim departmanları ile sürekli iletişim halinde olmak ve güncel gelişmeleri takip etmek,

4. Eğitim danışmanlarımızın bilgi ve tecrübelerini okulları bizzat yerlerinde gezmelerini sağlayarak arttırmak,

5. Müşteri memnuniyetinin gerçek temelinin “çalışan memnuniyeti” olduğunun bilinciyle , Royal Academy personelinin kişisel ve mesleki eğitimlerine destek verecek bir personel politikası izlemek.

  • Royal Academy